Mamy przyjemność zaprosić Państwa do „Domu Tancerza” wyjątkowego obiektu noclegowego prezentującego wysoki standard a także niepowtarzalną atmosferę wynikającą z bliskości sztuki „Baletu”.

Słyniemy z gościnności oraz miłej, służącej pomocą obsługi. Tutaj będą Państwo mogli spędzić noc, przygotować się do występu, jak również wyznaczyć trasę z miejscami, które należy odwiedzić będąc w Gdańsku. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszych skromnych progach.

W „Domu Tancerza” spotkają się Państwo z życzliwością i otwartością. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały okres pobytu. Chętnie pomożemy we wskazaniu drogi do celu, jak również w zamówieniu taksówki, czy biletów do teatru. Dogodna lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do centrum starego miasta Gdańska, Sopotu czy Gdyni gdzie czeka na Państwa dużo atrakcji które będąc w trójmieście koniecznie trzeba zobaczyć.

Dom Tancerza posiada także jeden z najnowocześniejszych systemów ochrony przeciw pożarowej spełniający najnowsze normy unii europejskiej (detektory dymu) 

Na terenie całego obiektu jest bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu ( Wi-Fi). Dysponujemy także bezpłatnym parkingiem dla naszych gości.

Pensjonat jest otoczony pięknym ogrodem, w którym będziecie mogli Państwo odpoczywać w ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku. W sezonie letnim jest możliwość organizacji imprez plenerowych (np. grill)

Do Państwa dyspozycji oddajemy także kameralną salę bankietową w której można zorganizować przyjęcie na około 40 osób

ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH SPRAGNIONYCH WYJĄTKOWYCH EMOCJI!!!